Маскує лагу, декоративний елемент, застосовується для естетичного обрамлення цокольної частини фасаду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 2400 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Торцева планка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Планка | цокольна планка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴

