Плінтус NGF 5606 колір вишня — розпродажу залишків складу.
Робимо підбір фурнітури до кольору "вишня".
Геніальна конструкція плінтуса SALAG Next Generation дає змогу легко монтувати та демонтаж плінтуса та дає низку нових можливостей. Перестановлення колонок, під'єднання комп'ютера, зміна шпалер, фарбування стін ніколи ще не були такими прості. Досить зняти верхню частину плінтуса, зробити все необхідне, потім закрити її.
Переваги:
- легкість монтажу;
- більше місця для розміщення електропроводки
- фарбування стін та обклеювання шпалерами без демонтажу
- блискавичний монтаж
- маскування електро та телевізійної проводки
- практично непомітне з'єднання всіх елементів плінтуса
- спеціальна двошарова технологія
- еластичність плінтуса, ідеальне прилягання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Матеріал | ПВХ |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Покриття | ПВХ |
| Колір | Коричневий |
| Кількість кабель-каналів | Один кабель-канал |
| Комплектуючі для плінтусів | Заглушка |
| Додаткова комплектація | Заглушка, З'єднувач, Кут зовнішній, Кут внутрішній |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Призначення | Для підлоги |
| Плінтус та фурнітура | ПВХ |
| Розміри | |
| 56 | для підлоги |
| Користувацькі характеристики | |
| для підлоги | кабель-канал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46,50 ₴



