SG 50 09SG 50 09 - это популярная и проверенная система плинтуса и двумя мягкими краями и каналом для проводов.
Распродаем остатки склада, фурнитуру подберем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Матеріал | ПВХ |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Покриття | ПВХ |
| Колір | Коричневий |
| Кількість кабель-каналів | Один кабель-канал |
| Кількість в упаковці | 32 шт. |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для підлоги |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46,50 ₴


