Пластиковий плінтус ТМ «SAN DECOR» створений за останніми тенденціями в індустрії опоряджувальних матеріалів, у ньому втілений весь прогрес галузі. Колірна гама плінтуса містить найкращі кольори, які є найпопулярнішими та найпопулярнішими.
Плінтус складається з двох частин, у нього гнучкий край, висота — 56 мм і перекриває підлогу на 21 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | San Decor |
| Країна виробник | Україна |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Матеріал | ПВХ |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Покриття | ПВХ |
| Колір | Коричневий |
| Комплектуючі для плінтусів | З'єднувач |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для підлоги |
| для підлоги | для підлоги |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴

