Є в наявності діаметр: 19 мм; 23 мм; 29 мм
-
Основні характеристики Розетка на труби SALAG
-
Бренд: Salag
-
Країна-виробник: Польща
-
-
Додаткова інформація
-
Тип розетки:подвійна
-
Матеріал:ПВХ
-
Відтінок: коричненвий
-
-
Розмір та вага
-
Внутрішній діаметр: є в наявності 19 мм, 23 мм, 29 мм
-
-
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки, в 1 уп 2 шт-
Паковання No1 (ВхШхГ): 15x80x150 мм
-
Вага упаковки №1: 50 г
Розетки на труби — це кільце за розмірами труби, що обрамляє її на підлозі. Кільце встановлюється в тому місці, де труби виводяться в приміщення, даючи змогу замаскувати певні дефекти монтажу. Розетка для труб декоративна, може бути з ПВХ, з дерева та металу, якщо ми хочемо приховати дефекти на паркетній підлозі, лінолеум, ламінат то розетка для труб може бути виготовлена з ПВХ або дерева, відповідаючи за кольором і формою паркетної дошки, або лінолеуму, або ламінату, або навіть плінтуса. Встановлюється як на опалювальні труби, так і на труби-ніжки кухонних стінок.
У деяких випадках декоративна розетка для труб цілком може стати самостійною прикрасою інтер'єру. Установлення просте, дві половинки кільця замикаються на трубі вже після укладання паркету, або лінолеуму, або ламінату. Зате під час ремонту опалювальної системи можна його швидко та просто зняти.
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | ПВХ |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 150 мм |
| Покриття | ПВХ |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Вага | 0.05 кг |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для підлоги |
| Користувацькі характеристики | |
| розету для труб | розетка |
| Розетки на трубі | Декор на труби |
- Ціна: 77 ₴/пара






