Набір клинок Salag для монтажу ламінату та паркетної дошки. Забезпечує правильну укладку підлогового покриття, не пошкоджуючи його.
До набору входять 40 шт. монтажних клинок для укладання ламінату.
Виправляння товару вироблене в будь-які міста України. Поспішайте отримати докладнішу, безплатну консультацію вже зараз! Для оформлення замовлення досить просто додати товар до кошика та вказати всі необхідні дані. Менеджер нашого інтернет-магазину зв'яжеться з вами якнайшвидше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Кількість в упаковці | 40 шт. |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для підлоги |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Користувацькі характеристики | |
| для укладки ламінату | клини |
| Підлога ламінат | Клини для укладання ламінату |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴/упаковка


