Підлогові панелі SPC Salag Yutra є прекрасним доповненням будь-якого інтер'єру. Вони схожі на дошки зі справжнього дерева, але довговічніші та менш вимогливі.
Вони водонепроникні, вогнестійкі та стійкі до цвілі. Вони мають протиалергічні, антистатичні та протиковзні властивості.
Колекція: Wood
Відтінок: Сірі відтінки
Обробка поверхні: Тиснення
Товщина: 4,7
Фаска: з 4-х сторін
Ширина: 180
Довжина: 1220
Товщина: 4,7
Переваги вінілової підлоги Salag Yutra — 100% водостійкі, що робить їх ідеально придатними для використання на кухні або у ванній;
-
Ідеально для теплої підлоги та укладання без порогів;
-
підходить як для магазинів, так і для будь-яких приміщень удома;
-
Унікальний натуральний дизайн;
-
Надійна та швидка збірка завдяки замку;
-
Дуже міцні ламелі з 30-річною гарантією від виробника.
Виправляння товару вироблене в будь-які міста України. Поспішайте отримати докладнішу, безплатну консультацію з ламінату вже зараз! Для оформлення замовлення досить просто додати товар до кошика та вказати всі необхідні дані. Менеджер нашого інтернет-магазину зв'яжеться з вами якнайшвидше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Форма поставки матеріалу | Дошка |
| Довжина | 1220 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Товщина | 4.7 мм |
| Тип вінілового покриття | Багатошарове |
| Клас зносостійкості | 34 |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Площа, що покривається пачкою | 2.2 кв.м |
| Тип приєднання | Замкове |
| Самоклеюча | Ні |
| Наявність фаски | Так |
| Товщина захисного шару | 0.33 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Вид покриття | Вінілове |
| Влагозащита | Так |
| Можна застосовувати як покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Самоклейна | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Текстура ламината | Дуб |
| Структура поверхні | Структурна |
- Ціна: 1 050 ₴/кв.м




Відправка з 17 квітня 2026