Підлогові панелі SPC Salag Yutra є прекрасним доповненням будь-якого інтер'єру. Вони нагадують дошки із справжнього дерева, але більш довговічні та менш вимогливі.
Вони водонепроникні, вогнестійкі та стійкі до плісняви. Вони мають протиалергічні, антистатичні та протиковзкі властивості.
Підлогові панелі SPC Salag Yutra відповідають європейським стандартам і мають вищий клас стійкості до стирання. Дизайнери люблять панелі Salag Yutra за довговічність і привабливі кольори, а професіонали – за простоту і швидкість монтажу. Панелі поєднуються інтуїтивно завдяки сучасній системі. Вони можуть бути зібрані будь-яким ентузіастом, що дозволить заощадити витрати на установку. Їх можна комбінувати з плінтусом і порогом або гнучким пілоговим профілем FLEX BOARD тієї ж кольорової гами.
Купити вінілову підлогу Salag Yutra стало набагато простіше. Все, що потрібно зробити, це оформити замовлення на сайті або написати нам у месенджер. Доставку вінілової підлоги Salag Yutra зійснюємо по всій Україні.
Ціна на вінілову підлогу Salag Yutra повністю відповідаює якості, також передбачені знижки від обсягу.
Переваги вінілової підлоги Salag Yutra :
-
100% водостійкі, що робить їх ідеально придатними для використання на кухні або у ванній;
-
Ідеально для теплої підлоги та укладання без порогів;
-
Захисний шар 0.55 мм – 42 клас підходить як для магазинів, так і для будь-яких приміщень будинку;
-
Унікальний натуральний дизайн;
-
Надійна та швидка збірка завдяки замку;
-
Тиха вінілова підлога (з використанням спеціалізованої підкладки) гарантує комфорт та спокій;
-
Дуже міцні ламелії з 30-річною гарантією від Виробника.
Відправлення товару робимо в будь-які міста України. Поспішайте отримати більш детальну, безкоштовну консультацію з ламінату вже зараз! Для оформлення замовлення досить просто додати товар до кошика та вказати всі необхідні дані. Менеджер нашого інтернет-магазину зв'яжеться з вами у найкоротший термін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Форма поставки матеріалу | Дошка |
| Довжина | 1220 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Товщина | 4.5 мм |
| Клас зносостійкості | 34 |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Площа, що покривається пачкою | 1.74 кв.м |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Тип приєднання | Замкове |
| Самоклеюча | Ні |
| Наявність фаски | Ні |
| Товщина захисного шару | 0.55 мм |
| Стан | Новий |
| Тип вінілового покриття | Багатошарове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Самоклейна | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Текстура ламината | Дуб |
| Влагозащита | True |
| Структура поверхні | Структурна |
| Можна застосовувати як покриття на «теплу» підлогу | True |
- Ціна: 1 000 ₴/кв.м


