Підлогові панелі SPC Salag Yutra є прекрасним доповненням будь-якого інтер'єру. Вони схожі на дошки зі справжнього дерева, але довговічніші та менш вимогливі.
Вони водонепроникні, вогнестійкі та стійкі до цвілі. Вони мають протиалергічні, антистатичні та протиковзні властивості.
Підлогові панелі SPC Salag Yutra відповідають європейським стандартам і мають найвищий клас стирання. Дизайнери люблять панелі Salag Yutra за довговічність і привабливе забарвлення, а професіонали — за простоту та швидкість монтажу. Панелі з'єднуються інтуїтивно завдяки сучасній системі. Вони можуть бути зібрані будь-яким ентузіастом, що дасть змогу заощадити на витратах на встановлення. Їх можна комбінувати з плінтусом і порогом або еластичним наповнювальним профілем FLEX BOARD тієї ж колірної гами.
Купити вінілову підлогу Salag Yutra стало набагато простіше. Все, що потрібно зробити це оформити замовлення на сайті або написати нам у месенджер. Доставку вінілової підлоги Salag Yutra вироблено по всій Україні.
Ціна на вінілову підлогу Salag Yutra повністю відповідають якості, а також передбачені знижки від обсягу.
Переваги вінілової підлоги Salag Yutra:
-
100% водостійкі, що робить їх ідеально придатними для використання на кухні або у ванній;
-
Ідеально для теплої підлоги та укладання без порогів;
-
Захисний шар 0.55 мм — 42 клас підходить як для магазинів, так і для будь-яких приміщень удома;
-
Унікальний натуральний дизайн;
-
Надійна та швидка збірка завдяки замку;
-
Тиха вінілова підлога (з використанням спеціалізованої підкладки) гарантує комфорт і спокій;
-
Дуже міцні ламелі з 30-річною гарантією від виробника.
Виправляння товару вироблене в будь-які міста України. Поспішайте отримати докладнішу, безплатну консультацію з ламінату вже зараз! Для оформлення замовлення досить просто додати товар до кошика та вказати всі необхідні дані. Менеджер нашого інтернет-магазину зв'яжеться з вами якнайшвидше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Форма поставки матеріалу | Дошка |
| Довжина | 1220 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Товщина | 4.7 мм |
| Тип вінілового покриття | Багатошарове |
| Клас зносостійкості | 34 |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Площа, що покривається пачкою | 1.74 кв.м |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Тип приєднання | Замкове |
| Самоклеюча | Ні |
| Наявність фаски | Ні |
| Товщина захисного шару | 0.35 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Вид покриття | Вінілове |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Текстура ламината | Дуб |
| Влагозащита | True |
| Структура поверхні | Структурна |
| Можна застосовувати як покриття на «теплу» підлогу | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Самоклейна | Ні |
- Ціна: 1 150 ₴/кв.м

