Bergdeck – бренд, створений у Польщі компанією Salag – лідером індустрії внутрішнього оздоблення, виробником плінтусів із ПВХ.
НАШІ ДОШКИ МІЦНІ, БЕЗПЕЧНІ, ЕСТЕТИЧНІ, ЛЕГКІ В УСТАНОВЦІ ТА ДОГЛЯДІ.
Виробництво композитної терасної дошки, а також вся система збирання були розроблені командою фахівців-інженерів та дизайнерів. Наша компанія спеціалізується на матеріалах природного походження. Ми використовуємо борошно деревини найвищої якості в поєднанні з новітніми полімерними технологіями. Весь процес створення дошки та перевірки її параметрів та якості відбувається у наших лабораторіях. Ми постійно приділяємо увагу розвитку нашого продукту, використовуючи 20-річний досвід роботи у сфері внутрішнього оздоблення.
Завдяки новітнім технологіям ми створили дошку, що містить найкращі УФ-стабілізатори та збагачувальні добавки. Вони забезпечують стійкість кольору, стійкість до температури та вологості. Дошка не деформується, зберігає свій первісний стан.
Установка композитних терасних дощок дуже проста. Завдяки системі складання Bergdeck, розробленої нашими фахівцями, встановлення терас стає задоволенням. Балки, скоби, гвинти з нержавіючої сталі з насадкою.
Bergdeck - це нова якість на світовому ринку композитів із деревини та ПВХ. Терасна дошка Bergdeck – це продукт, створений для людей з необмеженою уявою. На додаток до терас та балконів, його можна безпечно використовувати у басейнах, парканах та у всьому, що пропонує фантазія. Наша дошка – це унікальний, негорючий матеріал, який не гниє, стійкий до грибків та лишайників, гарантує довгострокове використання. Тераса з композитних дощок Bergdeck пахне деревом, тепла, як дерево, чудово імітує та замінює деревину.
Купити терасну дошку Salag Bergdeck стало набагато простіше. Все, що потрібно зробити, це оформити замовлення на сайті або написати нам у месенджер. Доставку терасної дошки Salag Bergdeck здійснюємо по всій Україні.
Ціна на терасну дошку Salag Bergdeck повністю відповідають якості, а також передбачені знижки від обсягу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2400 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -40 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Колір | Графіт |
| терасна дошка | композитна |
- Ціна: 3 700 ₴/кв.м






