Пластиковий плінтус ТМ «SAN DECOR» створений за останніми тенденціями в індустрії оздоблювальних матеріалів, в ньому втілено весь прогрес галузі. Колірна гамма плінтуса включає кращі кольори, які є найбільш затребуваними і популярними.
Плінтус складається з двох частин, у нього гнучкий край, висота - 56 мм, і перекриває підлогу на 21 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | San Decor |
| Країна виробник | Україна |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Матеріал | ПВХ |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Покриття | ПВХ |
| Колір | Коричневий |
| Кількість кабель-каналів | Один кабель-канал |
| Комплектуючі для плінтусів | Кут внутрішній |
| Додаткова комплектація | Кут зовнішній, Кут внутрішній , Заглушка, З'єднувач |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для підлоги |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴

