Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 365 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Плінтус SALAG (САЛАГ) матовий SG50 36 зебрано арушу»
Плінтус NGF 5636 зебрано аруша — розпродажу залишків складу.
Є повна комплектація фурнітури.
Вся фурнітура відповідає кольору плінтуса.
Геніальна конструкція плінтуса SALAG Next Generation дає змогу легко монтувати та демонтаж плінтуса та дає низку нових можливостей. Перестановлення колонок, під'єднання комп'ютера, зміна шпалер, фарбування стін ніколи ще не були так прості. Досить зняти верхню частину плінтуса, зробити все необхідне, потім закрити її.
Для легкості монтажу підлогових плінтусів можна використовувати Дюбеля SALAG ( Артикул NG0C00)
Переваги:
- легкість монтажу;
- більше місця для розміщення електропроводки
- фарбування стін та обклеювання шпалерами без демонтажу
- блискавичний монтаж
- маскування електро та телевізійної проводки
- практично непомітне з'єднання всіх елементів плінтуса
- спеціальна двошарова технологія
- еластичність плінтуса, ідеальне прилягання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Кількість кабель-каналів | Один кабель-канал |
| Висота | 56 мм |
| Кількість в упаковці | 32 шт. |
| Покриття | ПВХ |
| Матеріал | ПВХ |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Призначення | Для підлоги |
| Плінтус та фурнітура | для підлоги |
| Користувацькі характеристики | |
| для підлоги | для підлоги |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46,50 ₴











