Кутники для плитки Salag використовуються для обробки кутів. Профіль ідеально замасковує будь-які нерівності та водночас захищає плитку від випадкових механічних пошкоджень та утворення дефектів. Кутники дозволяють зробити акуратні стики, в які не буде попадати волога. Колір виробу варто підбирати під відтінок плитки для забезпечення єдиної кольорової гами в інтер’єрі.
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Відправлення товару робимо в будь-які міста України. Поспішайте отримати більш детальну, безкоштовну консультацію вже зараз! Для оформлення замовлення досить просто додати товар до кошика та вказати всі необхідні дані. Менеджер нашого інтернет-магазину зв'яжеться з вами у найкоротший термін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 8 мм |
| Довжина: | 250 мм |
| Тип плитки | Настінна |
| Призначення плитки | Універсальна |
| Тематика изделия | Моноколор |
| Тип використання | Універсальний |
| Товщина плитки | 8 мм |
| Колір | Червоний |
| Тип елемента | Кут для плитки зовнішній |
| Стан | Нове |
- Ціна: 80 ₴



