Під замовлення від 14-ти днів до 30-ти.
Bergdeck – бренд, створений у Польщі компанією Salag – лідером індустрії внутрішнього оздоблення, виробником плінтусів із ПВХ.
НАШІ ДОШКИ МІЦНІ, БЕЗПЕЧНІ, ЕСТЕТИЧНІ, ЛЕГКІ В УСТАНОВЦІ ТА ДОГЛЯДІ.
Терасна дошка Bergdeck у форматі поверхні 3D колір .
Bergdeck-це якість на світовому ринку композитних матеріалів з дерева і ПВХ.
Терасна дошка Bergdeck-продукт, створений для різних варіантів використання. Крім терас і балконів, його можна сміливо використовувати біля басейнів, парканів і всього, що підказує нам наша уява. Дошка Bergdeck - це унікальний негорючий матеріал, який не гниє, стійкий до грибків і лишайників, що гарантує довгі роки задоволення. Тераса з композитних дощок Bergdeck пахне деревом, тепла, як дерево, прекрасно імітує і замінює деревину.
Завдяки новітнім технологіям ми створили дошку, що містить найкращі УФ-стабілізатори та збагачувальні добавки. Вони забезпечують стійкість кольору, стійкість до температури та вологості. Дошка не деформується, зберігає свій первісний стан.
Установка композитних терасних дощок дуже проста. Завдяки системі складання Bergdeck, розробленої нашими фахівцями, встановлення терас стає задоволенням. Балки, скоби, гвинти з нержавіючої сталі з насадкою.
Bergdeck - це нова якість на світовому ринку композитів із деревини та ПВХ. Терасна дошка Bergdeck – це продукт, створений для людей з необмеженою уявою. На додаток до терас та балконів, його можна безпечно використовувати у басейнах, парканах та у всьому, що пропонує фантазія. Наша дошка – це унікальний, негорючий матеріал, який не гниє, стійкий до грибків та лишайників, гарантує довгострокове використання. Тераса з композитних дощок Bergdeck пахне деревом, тепла, як дерево, чудово імітує та замінює деревину.
Salag використовує деревне борошно найвищої якості в поєднанні з новітніми полімерними технологіями. Композитні плити wpc, зручні і красиві тераси з оригінальною естетикою, а також оригінальна і проста система збірки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -40 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 400 ₴/кв.м










