Маскує лагу, декоративний елемент, застосовується для естетичного обрамлення цокольної частини фасаду.
Для Терасна дошка 3D Bergdeck W138 Тік-Волоський горіх Salag
Під замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина | 0 мм |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Кутник |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴




Відправка з 03 травня 2026