Характеристики
Бренд: SALAG
Колекція: Herringbone
Країна походження: Польща
Відтінок: Сірі відтінки
Обробка поверхні: Тонування
Товщина: 5
Фаска: З 4-х сторін
Ширина: 150
Довжина: 600
Товщина:
5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Тип вінілового покриття | Багатошарове |
| Кількість в упаковці | 14 шт. |
| Площа, що покривається пачкою | 1.26 кв.м |
| Тип поверхні | Фактурна, Гладка |
| Тип приєднання | Замкове |
| Самоклеюча | Ні |
| Наявність фаски | Так |
| Товщина захисного шару | 0.55 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Вид покриття | Вінілове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Самоклейна | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴








Відправка з 13 квітня 2026