Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 1220 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Товщина | 4.7 мм |
| Тип вінілового покриття | Багатошарове |
| Клас зносостійкості | 34 |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Тип приєднання | Замкове |
| Самоклеюча | Ні |
| Наявність фаски | Так |
| Товщина захисного шару | 0.3 мм |
| Колір | Бежевий |
| Вид покриття | Вінілове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Самоклейна | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴






Відправка з 15 квітня 2026