Розпродавання залишків.
Підлоговий поліуретановий плінтус Salag Sierra
Плінтус монтується за допомогою клею або на кріплення ( монтажна клямка) до стіни засувки. Всім варіантам гарантовані швидкий монтаж і якість в експлуатації.
Використовується покриття спеціальним шаром декоративної частини плінтуса, завдяки чому з'являється можливість фарбування плінтуса в будь-який колір.
Для швидкого монтажу використовуйте Монтажну клямку/Креплення для плінтуса Sierra, 6 шт./пач ( артикул 36T000 )
і Дюбелі Salag для монтажу плінтуса Salag, 40 шт./пач.( артикул NG0C00)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Матеріал | Поліуретан |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Комплектуючі для плінтусів | Кріпильна пластина |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для підлоги |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴









