Підлогові панелі SPC Salag Yutra є прекрасним доповненням будь-якого інтер'єру.
Вони водонепроникні, вогнестійкі та стійкі до плісняви. Вони мають протиалергічні, антистатичні та протиковзкі властивості.
Підлогові панелі SPC Salag Yutra відповідають європейським стандартам і мають вищий клас стійкості до стирання. Дизайнери люблять панелі Salag Yutra за довговічність і привабливі кольори, а професіонали – за простоту і швидкість монтажу. Панелі поєднуються інтуїтивно завдяки сучасній системі. Вони можуть бути зібрані будь-яким ентузіастом, що дозволить заощадити витрати на установку. Їх можна комбінувати з плінтусом і порогом або гнучким пілоговим профілем FLEX BOARD тієї ж кольорової гами.
Купити вінілову підлогу Salag Yutra стало набагато простіше. Все, що потрібно зробити, це оформити замовлення на сайті або написати нам у месенджер. Доставку вінілової підлоги Salag Yutra зійснюємо по всій Україні.
Ціна на вінілову підлогу Salag Yutra повністю відповідаює якості, також передбачені знижки від обсягу.
Переваги вінілової підлоги Salag Yutra :
-
100% водостійкі, що робить їх ідеально придатними для використання на кухні або у ванній;
-
Ідеально для теплої підлоги та укладання без порогів;
-
Захисний шар 0.55 мм – 34 клас підходить як для магазинів, так і для будь-яких приміщень будинку;
-
Унікальний натуральний дизайн;
-
Надійна та швидка збірка завдяки замку;
-
Тиха вінілова підлога (з використанням спеціалізованої підкладки) гарантує комфорт та спокій;
-
Дуже міцні ламелії з 30-річною гарантією від Виробника.
Відправлення товару робимо в будь-які міста України. Поспішайте отримати більш детальну, безкоштовну консультацію з ламінату вже зараз! Для оформлення замовлення досить просто додати товар до кошика та вказати всі необхідні дані. Менеджер нашого інтернет-магазину зв'яжеться з вами у найкоротший термін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 930 мм |
| Ширина | 465 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Клас зносостійкості | 34 |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Площа, що покривається пачкою | 1.73 кв.м |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Тип приєднання | Замкове |
| Самоклеюча | Ні |
| Наявність фаски | Ні |
| Товщина захисного шару | 0.55 мм |
| Стан | Новий |
| Тип вінілового покриття | Багатошарове |
| Форма поставки матеріалу | Дошка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Самоклейна | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Текстура ламината | Дуб |
| Влагозащита | так |
| Структура поверхні | Структурна |
| Можна застосовувати як покриття на «теплу» підлогу | True |
- Ціна: 1 200 ₴/кв.м

