Розпродаж залишків.
Підлоговий поліуретановий плінтус Salag Sierra
Плінтус монтується за допомогою клею або на кріплення ( монтажна клямка) до стіни клямки. Всім варіантам гарантовано швидкий монтаж та якість в експлуатації.
Використовується покриття спеціальним шаром декоративної частини плінтуса, завдяки чому з'являється можливість фарбування плінтуса у будь-який колір.
Для швидкого монтажу використовуйте Монтажну клямку/Кріплення для плінтуса Sierra, 6 шт/уп ( артикул 36T000 )
та Дюбелі Salag для монтажу плінтуса Salag, 40 шт/уп( артикул NG0C00 )
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Матеріал | Поліуретан |
| Ширина | 14 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Комплектуючі для плінтусів | Кріпильна пластина |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для підлоги |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴










