Розпродаж залишків.
Підлоговий поліуретановий плінтус Salag Sierra
Плінтус монтується за допомогою клею або на кріплення ( монтажна клямка) до стіни клямки. Всім варіантам гарантовано швидкий монтаж та якість в експлуатації.
Використовується покриття спеціальним шаром декоративної частини плінтуса, завдяки чому з'являється можливість фарбування плінтуса у будь-який колір.
Для швидкого монтажу використовуйте Дюбелі Salag для монтажу плінтуса Salag, 40 шт/уп NG0C00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Вид плінтуса | Плінтус під фарбування |
| Матеріал | Поліуретан |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Білий |
| Кількість кабель-каналів | Без кабель-каналу |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Комплектуючі для плінтусів | Кріпильна пластина |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для підлоги |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴










