Характеристики Розетка на трубі SALAG 19 мм; 23 мм; 29 мм
-
Основні характеристики Розетка на труби SALAG
-
Бренд: Salag
-
Країна-виробник: Польща
-
-
Додаткова інформація
-
Тип розетки: подвійна
-
Матеріал:ПВХ
-
Відтінок:коричневий
-
-
Розмір та вага
-
Внутрішній діаметр:19мм, 23 мм, 29 мм
-
-
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки, в 1 уп 2 шт-
Паковання No1 (ВхШхГ): 15x80x150 мм
-
Вага упаковки №1: 50 г
Розетки на труби — це кільце за розмірами труби, що обрамляє її на підлозі. Кільце встановлюється в тому місці, де труби виводяться в приміщення, даючи змогу замаскувати певні дефекти монтажу. Розетка для труб декоративна, може бути з ПВХ, з дерева та металу, якщо ми хочемо приховати дефекти на паркетній підлозі, лінолеум, ламінат то розетка для труб може бути виготовлена з ПВХ або дерева, відповідаючи за кольором і формою паркетної дошки, або лінолеуму, або ламінату, або навіть плінтуса. Встановлюється як на опалювальні труби, так і на труби-ніжки кухонних стінок.
У деяких випадках декоративна розетка для труб цілком може стати самостійною прикрасою інтер'єру. Установлення просте, дві половинки кільця замикаються на трубі вже після укладання паркету, або лінолеуму, або ламінату. Зате під час ремонту опалювальної системи можна його швидко та просто зняти.
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | ПВХ |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Покриття | ПВХ |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Вага | 0.05 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | декор для закриття труб |
| розету для труб | розетка, декор |
| Розетки на трубі | Декор на труби |
| Призначення | створює вигляд завершеності, приховує виріз, отвір для труби. |
| декор на труби | закриває отвіри |
- Ціна: 77 ₴/пара

