Характеристики Розетка на труби SALAG 19 мм; 23мм; 29 мм
-
Основні характеристики Розетка на труби SALAG
-
Бренд: Salag
-
Країна-виробник: Польща
-
-
Додаткова інформація
-
Тип розетки:подвійна
-
Матеріал:ПВХ
-
Відтінок: дуб галапагос
-
-
Розмір та вага
-
Внутрішній діаметр:16мм; 19мм; 23мм; 29мм
-
-
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки, в 1 уп 2 шт-
Паковання No1 (ВхШхГ): 15x80x150 мм
-
Вага упаковки №1: 50 г
Розетки на труби - це кільце за розмірами труби, що обрамляє її на підлозі. Кільце встановлюється там, де труби виводяться в приміщення, дозволяючи замаскувати певні дефекти монтажу. Розетка для труб декоративна, може бути з ПВХ, з дерева та металу, якщо ми хочемо приховати дефекти на паркетній підлозі, лінолеум, ламінат, то розетка для труб може бути виготовлена з ПВХ або дерева, відповідаючи за кольором та формою паркетної дошки, або лінолеуму, або ламінату, або навіть плінтуса. Встановлюється як на опалювальні труби, так і на труби-ніжки кухонних стін. У деяких випадках декоративна розетка для труб може стати самостійним прикрасою інтер'єру. Установка проста, дві половинки кільця замикаються на трубі вже після укладання паркету, або лінолеуму, або ламінату. Натомість під час ремонту опалювальної системи можна його швидко та просто зняти.
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 150 мм |
| Колір | Коричневий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Нове |
| Кількість в пакованні | 2 шт |
| Покриття | ПВХ |
| Призначення | Для підлоги |
| розету для труб | розетка |
| Вага | 0.05 кг |
| Розміри | 29 мм, 23 мм, 19 мм |
| Розетки на трубі | Декор на труби |
| Призначення | створює вигляд завершеності, приховує виріз, отвір для труби. |
- Ціна: 77 ₴/пара





