Кутник BERGDECK S140
Для надання закінченого та естетичного вигляду тераси, в нашому асортименті є найрізноманітніший асортимент куточків та торцевих елементів для терасної дошки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Кутник |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴





