Плінтус Bravo Salag
Колір: однотонний, матовий. Є заглушки для цього виду плінтусаВиготовлено із Гібридного ПВХ (70% перероблений)
Матеріал поверхні Полімер
Кріплення : на клей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 2400 мм |
| Покриття | Фарба |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для підлоги |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴







