Плінтус Bravo Salag
Колір: однотонний, матовий.
Плінтус композитний SALAG Alpha 60 (60*15*2200 мм) - це елегантний елемент оздоблення інтер'єру. Його вирізняє інноваційна система монтажу. Кріплення плінтуса Alpha - це запатентоване рішення, що забезпечує найкраще кріплення плінтуса на ринку. Воно забезпечує постійне притискання профілю до стіни та підлоги, завдяки чому виключається можливість утворення зазорів. Гнучкий сердечник, міцне покриття та місткий відсік для проводів роблять Alpha плінтусом, який працюватиме у будь-якій ситуації.
Плінтус із гібридного ПВХ характеризується дуже високою еластичністю, ударо- та вологостійкістю. Стійкість до ударів: Висока Розміри: 2200*60*15 мм
Матеріал (склад): Спінений полістирол Замкова система (спосіб укладання) Установка на саморізи / кріплення для плінтуса Sierra Структура поверхні: Матова рівна поверхня Стійкість до впливу хімічних сполук: Немає видимих змін / висока Витримка кольору: Висока, без видимих змін
Виготовлено із Гібридного ПВХ (70% перероблений)
Матеріал поверхні Полімер
Кріплення: на клей або кріплення/кліпс монтажний для Плінтус PS Alpha 60mm ( артикул APKS10 )
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 2200 мм |
| Покриття | Плівка |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 16 шт. |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для підлоги |
- Ціна: 450 ₴





