Плінтус Alpha Salag
Колір однотонний, матовий.
Плінтус композитний SALAG Alpha 60 (60*15*2200 мм) — це не тільки елегантний елемент обробки інтер'єру. Його вирізняє інноваційна система монтажу. Кріплення плінтуса Alpha — це запатентоване рішення, що забезпечує найкраще кріплення плінтуса на ринку. Він забезпечує постійне притискання профілю до стіни та підлоги, завдяки чому унеможливлюється утворення проміжків. Гнучкий сердечник, міцне покриття і місткий відсік для дротів роблять Alpha плінтусом, який працюватиме в будь-якій ситуації.
Плінтус із гібридного ПВХ характеризується дуже високою еластичністю, ударо- та вологостійкістю.
Стійкість до ударів: Висока
Розміри: 2200*60*15 мм
Матеріал (склад): Спінений полістирол
Замкова система (здат укладання) Встановлення на саморізи/кріплення для плінтуса Sierra
Структура поверхні: Матова рівна поверхня
Стійкість до впливу хімічних сполук: Немає видимих змін/висока
Кольоростійкість: Висока, без видимих змін
Виготовлений із Гібридного ПВХ
Матеріал поверхні Полімер
Кріплення: на клей або кріплення/кліпс монтажний для Плінтус PS Alpha 60 mm ( артикул APKS10)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 2200 мм |
| Покриття | Плівка |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 16 шт. |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для підлоги |
- Ціна: 450 ₴






