Заглушка дошки чудово закриває торець дошки, де немає можливості встановлення косинця або овального профілю.
Колірна гама відповідає кольору терасної дошки( Горіх(BDZD03) , Каштан(BDZD04), Тік(BDZD06), Чорний(BDZD02)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 2400 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Графіт |
| заглушки | фурнітура для терасної дошки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасних покриттів | заглушка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 055 ₴/упаковка

