Характеристики Розетка на трубі SALAG
є в діаметрі: 16мм, 23мм
-
Основні характеристики Розетка на труби SALAG
-
Бренд: Salag
-
Країна-виробник: Польща
-
-
Додаткова інформація
-
Тип розетки: подвійна
-
Матеріал:ПВХ
-
Відтінок:коричневий
-
-
Розмір та вага
-
Внутрішній діаметр:19мм, 23 мм, 29 мм
-
-
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки, в 1 уп 2 шт-
Паковання No1 (ВхШхГ): 15x80x150 мм
-
Вага упаковки №1: 50 г
Розетки на труби — це кільце за розмірами труби, що обрамляє її на підлозі. Кільце встановлюється в тому місці, де труби виводяться в приміщення, даючи змогу замаскувати певні дефекти монтажу. -
-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Salag |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Тип | З'єднання кінцеве |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип монтажа | Зовнішній |
| Кількість в пакованні | 2 шт |
| Покриття | ПВХ |
| Призначення | Для підлоги |
| розету для труб | розетка, 16 мм, 23 мм |
| Розетки на трубі | Декор на труби |
| Призначення | створює вигляд завершеності, приховує виріз, отвір для труби. |
| Вага | 0.05 кг |
| для декору | закриває отвір труб |
| Діаметр | 29 мм, 23 мм, 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 ₴/пара




